Hakkımızda

Kurumsal

Hakkımızda

Hakkımızda

Bekiroğlu Hidrolik,  2005 yılından bu yana hidrolik ve pnömatik  sektöründe faaliyet göstermektedir. Her türlü Hidrolik silindir imalatını kendi bünyesindeki makine parkı ile yapmakta ve ürünlerinin % 80 ini ihraç etmektedir. Sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek, hidrolik ve pnömatik alanında sürekli kendini yenileyen, piyasadaki ihtiyaçların karşılanması konusunda kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışıyla yoluna devam etmektedir.

Müşteri memnuniyeti ilkemiz ile çıktığımız yolda ürünlerimize bir yenisini daha ekleyerek, pazarlama araçlarının işlevselliğini çok büyük ölçüde artıran ve bir çok bakımdan tasarruf sağlayan sistemlerden olan Araç arka lift kapağı imalatına da başlamıştır. Her türlü araca arka Hidrolik Lift imalatı ve montajı ile teknik destek ve servis uygulamalarıyla  müşterilerimizin hizmetindedir.


Her türlü  kamyon hidrolik yük kapaklarının üretimi  konusunda faaliyet gösteren ve bu konuda gerekli teknik eleman  tecrübesine sahiptir. Firmamız Bekiroğlu Hidrolik  Kamyon ve Ticari araçlarda araç üstyapı ekipmanı olarak kullanılan ve hidrolik sistemle çalışan Yük Kapaklarının tedarik edilmesi ve satışı konusunda her türlü altyapı ile teknik bilgi birikimine sahiptir. İmalat atölyemiz ve uzman kadromuzla,  Çift ve Tek katlı kayar kasa, imalat tamir bakım ve onarımı işlerinizde hizmetinizdeyiz. 


Bekiroğlu Lift markası altında, 750- 3000 kg taşıma yük Kapasiteleri arasında, standart sabit veya araç altına katlanır alüminyum platformlu kapakları üstün ürün detayları ile sunmaktadır.   

MİSYONUMUZ

Müşteri taleplerini taahhüt edildiği şekilde karşılamak, kaliteden ödün vermeden zamanında teslim etmek, hızlı ve güvenilir hizmet anlayışımız ile mutlak müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

VİZYONUMUZ

İşinin uzmanı çalışanlarımız ile iş mükemmeliyetini hedefleyerek rekabetçi, güvenilir kaliteli iş çözümleri sunan bir şirket olmaktır.

 

Copyright © 2005 - 2024 Bekiroğlu Hidrolik | Tüm hakları saklıdır.